درباره ما

دنیای رینگ عرضه کننده رینگ های پیستون برای موتورهای بنزینی و دیزلی می باشد. محدوده وسیعی از رینگ های پیستون مورد استفاده در اتومبیل، کامیونت، کامیون، اتوبوس، لیفتراک، موتور سیکلت، ژنراتور، موتورهای کشاورزی و... قابل تهیه از این فروشگاه هستند. در کنار عرضه رینگ پیستون موتورهای احتراقی، تامین کننده رینگ های پیستون برای دیگر کاربردهای صنعتی متنوع این قطعه می باشیم. این رینگ پیستون ها با برندهای سی تی آی CTI، گوتزه GOETZE، پرفکت PERFECT، هاستینگز HASTINGS، سیل پاور SEALED POWER، ریک RIK و ان پی آر NPR موجود می باشند. در این رابطه واردات و پخش رینگ های پیستون محصولات ایران خودرو (پژو، سمند، موتور ملی و ...) و سایپا (پراید، زانتیا، ریو و ...) تنها بخشی از فعالیت های این مجموعه را تشکیل می دهند.

علاوه بر این، دنیای رینگ آمادگی ساخت و عرضه هر نوع رینگ پیستون و رینگ آببندی بر اساس نمونه و نقشه را نیز دارد. رینگ هایی با قطر 10 میلی متر تا 500 میلی متر با متریال های مختلف، پوشش های سطحی گوناگون، سطح مقطع های متفاوت و انواع دهانه رینگ، منطبق بر مشخصات درخواستی قابل ساخت می باشند.

همچنین دنیای رینگ در زمینه پیستون و گژن پین پیستون نیز فعالیت دارد. در این بخش، دنیای رینگ تامین پیستون های غیر متداول در بازار ایران را دنبال می کند.

دنیای رینگ خود را متعهد به بهبود مستمر در کلیه فعالیت هایش می داند. سر لوحه قرار دادن مشتری و نیازهایش، ایجاد روابط بلند مدت با بزرگان صنعت رینگ پیستون جهان، ارائه محصولات جدید و فراهم آوردن شرایط توسعه و رشد پرسنل از سیاست های کلی این فروشگاه می باشند.